V ZAJATÍ MYSLE

Premiéra:26. január 2023
Žáner:Triler

Keď je vražda umením

Réžia: Mauro Borelli  •  Scenár: Reggie Keyohara III  •  Hrajú: John Malkovich, Martin Lawrence, Melissa Roxburgh

Detektívi Jake Doyle (Martin Lawrence) a Mary Kelly (Melissa Roxburgh) žiadajú o pomoc uväzneného sériového vraha menom Umelec (John Malkovich), keď začne niekto napodobňovať jeho vraždy. Zatiaľ, čo Mary hľadá stopy v Umelcovej brilantnej, no zvrátenej psychike, s detektívom Doyleom sa nechajú zlákať do diabolskej hry na mačku a myš, kde pretekajú s časom, aby zostali o krok pred Umelcom a jeho napodobiteľom.

Rok výroby: 2022
Dátum lokálnej premiéry: 26. január 2023