Parožie

28. 10. štvrtok

1. 11. pondelok

5,00 19:30

Réžia: Scott Cooper  •  Podľa predlohy: Nick Antosca (poviedka)  •  Scenár: C. Henry Chaisson, Nick Antosca, Scott Cooper  •  Hrajú: Keri Russell, Jesse Plemons, Jeremy T. Thomas, Graham Greene, Scott Haze, Rory Cochrane, Amy Madigan, Dendrie Taylor, Glynis Davies

V odľahlom banskom meste v štáte Oregone sa stredoškolská učiteľka a jej brat policajt snažia zachrániť záhadného študenta, ktorého temné tajomstvá vedú k stretnutiu s legendárnym pravekým organizmom.

Rok výroby: 2020
Dátum lokálnej premiéry: 28. október 2021