Prípitok

Hrajú:Benjamin Lavernhe, Sara Giraudeau, Emmanuel Soyer
Premiéra:19. november 2020
Žáner:Komédia

Réžia: Laurent Tirard  •  Hrajú: Benjamin Lavernhe, Sara Giraudeau, Emmanuel Soyer

Adrien trčí na otravnej rodinnej večeri. Minúty sa vlečú a Adrien má jasno - horšie to už byť nemôže. Potom ale príde posledná rana. Budúci švagor Adriena požiada, aby predniesol prípitok na svadbe. Adrien neznáša svadby. A rozprávanie na verejnosti. A svojho budúceho švagra. Ale povedať "nie" nedokáže. V hlave sa mu okamžite začínajú rozbiehať farbisté scenáre toho, čo všetko by sa pri jeho prípitku mohlo pokaziť.

Rok výroby: 2020
Dátum lokálnej premiéry: 19. november 2020