Chyby

Hrajú:Pavla Gajdošíková, Jan Jankovský, Ondřej Kokorský, Jan Kolařík
Premiéra:16. september 2021
Žáner:Romantický, Dráma

Réžia: Jan Prušinovský  •  Hrajú: Pavla Gajdošíková, Jan Jankovský, Ondřej Kokorský, Jan Kolařík, Ivo Gogál, Eva Hacurová, Marta Dancingerová, Kryštof Rímský, Monika Načeva

Jedna noc, od ktorej ani jeden z nich nič nečakal, rýchlo prerastie vo vzťah, lásku a spoločné bývanie. Ema sa Tomášovi následne zverí so všetkým, čo v živote prežila. Jeho ale jej minulosť nezaujíma, pretože život sa má žiť v prítomnosti. Náhodné stretnutie s minulosťou však nečakane obom obráti život naruby. Sú veci ktore nejde vziať späť.

Rok výroby: 2021
Dátum lokálnej premiéry: 16. september 2021