HURÁ DO DŽUNGLE

Réžia:Brent Dawes
Premiéra:20. august 2020
Žáner:Rodinný, Animovaný

Hurá do džungle je kúzelné animované dobrodružstvo pre celú rodinu.

Réžia: Brent Dawes

Jedno kľudné ráno sa zvieratká v africkej džungli zobudia, no netušia, že sa im život obráti hore nohami. Najlepší kamaráti, opičiak Munki a slonica Trunk zistia, že z ničoho nič získali schopnosť rozprávať ľudskou rečou.

Veľmi rýchlo odhalia príčinu tohto zázraku: V džungli pristál mimozemšťan! So sebou si priniesol prekladové zariadenie, vďaka ktorému zvieratká môžu rozprávať.

Malý fialový návštevník menom Fneep bol vyslaný svojim otcom, krutým dobyvateľom vesmíru, obsadiť planétu Zem! Avšak Fneep je skôr rozkošné nemehlo, ktoré rozhodne nemá talent na dobíjanie nových svetov. Cnie sa mu po domove, so svojou vesmírnou loďou havaroval a teraz nutne potrebuje pomoc.

Munki, Trunk a ich zvierací priatelia sa rozhodnú spojiť sily, aby malému dobyvateľovi pomohli dostať sa späť na materskú loď. Na ich spoločnej ceste zažijú veľa zábavy a Fneep zistí, že priateľstvo môže byť najväčšou silou vo vesmíre.

Rok výroby: 2020
Dátum lokálnej premiéry: 20. august 2020

• Maurícius

Hurá do džungle je kúzelné animované dobrodružstvo pre celú rodinu.

Réžia: Brent Dawes

Rok výroby: 2020