Zlatokopky

Premiéra:10. október 2019
Žáner:Komédia, Dráma

Inšpirované skutočným príbehom

Hrajú: Constance Wu, Lili Reinhart, Julia Stiles, Jennifer Lopez  •  Réžia: Lorene Scafaria  •  Scenár: Lorene Scafaria  •  Kamera: Todd Banhazl  •  Producent: Jessica Elbaum, Will Ferrell, Adam McKay

Film je inšpirovaný článkom, ktorý vyšiel v New York Magazine pod názvom „ZLATOKOPKY ZABODOVALI“. Okamžite zaujal pozornosť čitateľov nesmierne šťavnatým príbehom o partičke šikovných striptérok, ktoré sa rozhodli rozbehnúť výnosný obchod s bohatými klientami z Wall Street. Celé to vymyslí a naplánuje exotická tanečnica Ramona (Jennifer Lopez) a čerstvá posila klubu Destiny (Constance Wu), ktorá sa práve zdokonaľuje v umení tancovať pri tyči. Okrem toho sa od svojich skúsenejších kolegýň učí, ako sa popri tanci dostať hlboko do vreciek bohatých zákazníkov.

Rok výroby: 2019
Dátum lokálnej premiéry: 10. október 2019