MY

Hrajú:Yahya Abdul-Mateen II, Lupita Nyong'o, Elisabeth Moss
Premiéra:28. marec 2019
Žáner:Horor

Réžia: Jordan Peele  •  Hrajú: Yahya Abdul-Mateen II, Lupita Nyong'o, Elisabeth Moss

Veľmi svojrázny režisér, držiteľ Oscara Jordan Peele, ktorý oslnil originálnym groteskným hororom Uteč, natočil ďalší film, ktorý nebude úplne tuctovým . Thriller My rozpráva príbeh obyčajnej štvorčlennej rodiny, ktorej sa zmení život vo chvíli, keď sa na ich príjazdovej ceste objaví štvorica agresorov. Ešte znepokojivejšie je, že útočníci sú k nerozoznaniu podobní členom napadnutej rodiny. Vo filme hraje oscarová herečka Lupita Nyong´o alebo hviezda seriálu Príbeh služobníčky Elisabeth Moss.

Rok výroby: 2019
Dátum lokálnej premiéry: 28. marec 2019