Alibi na mieru

Hrajú:Philippe Lacheau, Elodie Fontan, Julien Arruti, Tarek Boudali
Premiéra:12. október 2017
Žáner:Komédia

Nemusíte nič zatĺkať, my to ututláme!

Réžia: Philippe Lacheau  •  Scenár: Julien Arruti, Philippe Lacheau  •  Hrajú: Philippe Lacheau, Elodie Fontan, Julien Arruti, Tarek Boudali, Didier Bourdon, Nathalie Baye, Jonathan Louis, Nawell Madani, Medi Sadoun

Užívajte si neresti. Alibi na mieru to za vás vyžehlia. A nikto sa nič nedozvie. Bláznivá komédia o kancelárii, ktorá poskytne alibi na čokoľvek, čo chcete. Na futbal namiesto na večere s príbuznými? Uliať sa z práce? Aféra? Nevera? Alebo mať proste chvíľu od všetkého pokoj? Hrdinovia z Alibi na mieru všetko zariadia a nikto nemá o ničom ani potuchy.

Ale hups! Veci sa občas vedia zamotať. Hlavný hrdina filmu a všetkých možných alibi sa ide konečne zoznámiť s rodičmi svojej úžasnej priateľky a zistí, že jej otca vlastne celkom dobre pozná. Práve mu totiž pripravil fantastické krytie na víkendové zálety. Takže malér. Lavína šialených udalostí a zvratov na seba nenechá dlho čakať. A nie len to. Akonáhle jedna odznie, už je tu druhá . . a tretia . . a štvrtá.

Alibi na mieru má to najlepšie z francúzskych komédií. Je to komédie, ktorá vás naučí hovoriť pravdu. Alebo si zohnať poriadne alibi.

Rok výroby: 2017
Dátum lokálnej premiéry: 12. október 2017
Dátum svetovej premiéry: 15. február 2017

• Francúzsko

Nemusíte nič zatĺkať, my to ututláme!

Rok výroby: 2017
Dátum lokálnej premiéry: 12. október 2017